belez hotel kubinska hola

Jednodňové školenia a firemné prezentácie

Pripravíme miestnosť s dataprojektorom a plátnom. Zabezpečíme kávu, čaj, nealko a k tomu sa hodia pagáče, osie hniezda, chlebíčky, ovocie. Pripravíme chutný obed. Zabezpečíme vám kľud a pohodlie pre úspešné pracovné stretnutie.

Viacdňové firemné akcie

Okrem servisu pre rokovanie zabezpečíme výborné stravovanie a sprievodný program. Outdoorové aktivity a teambuildingové aktivity, večerné posedenie alebo aj firemnú zabíjačku. Záleží od vašich predstáv, my sa pokúsime ich ešte prekonať.

Firemné školenia a fiermný team building

Naša chata ponúka skvelé zázemie pre firemné školenia, firemný team building a firemné dni. Horná spoločenská miestnosť slúži aj ako školiaca miestnosť. Vieme pripraviť celodennú stravu, coffe break a iné občerstvenie.

Firemné family days

V našom Kuboparku máme množstvo detských atrakcií, ktoré určite potešia deti vašich zamestnancov a tak u nás strávite príjemné chvíle. Zároveň pre všetkých účastníkov vieme pripraviť celodennú stravu a občerstvenie.

Rodinné oslavy a veľké rodinné chatovačky

Chata Belez je svojou ubytovacou kapacitou vhodná aj pre väčšie rodinné stretnutia. Horná spoločenská miestnosť výborne poslúži na vaše rodinné posedenie v súkromí.

Zabezpečíme vám:

  • konferenčnú miestnosť
  • coffee breaky a špeciálne MENU
  • sprievodné aktivity