detsky park kubinska hola kuboland

Miesto plné zábavy obklopené krásnou prírodou, kde si rodičia oddýchnu a deti sa zabavia.

U nás sa určite nudiť nebudete, čakajú na vás skákacie hrady, rozprávkové domčeky, veľké pieskovisko s hračkami a pedálové káry, ktoré deti milujú.

Čakajú na vás taktiež osviežujúce chladené nápoje, čapované pivo a iné dobroty, ktoré si môžete vychutnať v tieni slnečníka, odkiaľ budete mať vždy dobrý výhľad na svoje deti.

Otváracie hodiny: od 10:00 do 19:00
Cenník: Dieťa od 2,99 roka - vstup 4 €

V prípade nepriaznivého počasia atrakcie nie sú v prevádzke.

 

Skákací hrad veselé zvieratká

Veľký nafukovací hrad, pre deti rôznej vekovej kategórie, kde deti môžu zdolávať rôzne prekážky, skryť sa do tunela alebo pošmýkať na šmýkačke. Často si tu zahrajú naháňačku, ale aj skrývačku. Deti by tu vedeli stráviť aj hodiny.

detsky park kubinska hola2

detsky park kubinska hola

Skákací hrad Sponge Bob

Veselý nafukovací hrad pre menšie detičky. Deti zaujmú hlavne veselé farby, rozprávkové postavičky a vyšantia sa pri rôznych prekážkach a šmýkačke.

Pedálové káry

Deti sa radi vozia, zdolávajú rôzny terén a toto všetko naše káry ponúkajú. Máme káry rôznych veľkostí a tak si na svoje prídu menší, ale aj väčší.

detsky park kubinska hola3
detsky park kubinska hola3

Veľké pieskovisko

Každé dieťa miluje hru v piesku, kde si môže stavať hrady, formičkami piecť koláčiky a bagrom vykopať jamu. Toto všetko môžu deti vyskúšať na našom veľkom pieskovisku. Hneď vedľa sú pohodlné lehátka, ktoré zase určite ocenia rodičia.

Rozprávkové domčeky

Príjemným spestrením dňa pre deti sú určite aj naše rozprávkové domčeky. Deti sa tu prenesú do rozprávky, rozvinú svoju fantáziu a určite si odnesú peknú fotku.

detsky park kubinska hola5